Одноденний тренінг з Ненасильницької Комунікації з Евою Рамбалою

Освіта Нова 13 Жовтня 2018 Київ 416

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас на одноденний теоретичний тренінг з Ненасильницької Комунікації (ННК)* з Евою Рамбалою**, який пройде у Києві 13 жовтня 2018 року.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/kze3YfpvXVinlUeI3

Метод Ненасильницької Комунікації було розроблено американським психологом доктором Маршаллом Розенбергом в 60-х роках ХХ століття і вважається найбільш ефективною методикою вирішення конфліктів в світі. Навчіться бачити у кожній конфліктній ситуації потенціал і можливість для особистісного зростання і покращення стосунків з близькими! Це мистецтво, якому можна навчитись, говорячи мовою серця, мовою Ненасильницької Комунікації. Запрошуємо!

ДАТА: 13 жовтня 2018 року
ЧАС: 10:00-18:00
МІСЦЕ: Київ, вул. Івана Мазепи, 1 (ст.м. "Арсенальна"), приміщення ГС "Освіторія"
ВАРТІСТЬ: 1500 грн.
РЕЄСТРАЦІЯ: https://goo.gl/forms/kze3YfpvXVinlUeI3

КЛЮЧОВІ ТЕМИ ОДНОДЕННОГО ТРЕНІНГУ:
1. Реакція в конфліктній ситуації
2. Основи методи ненасильницької Комунікації (ННК)
3. 4 компонента ННК:
• безоціночне спостереження
• визнання почуттів
• визначення потреб
• висловлювання прохань
4. Способи встановлення зв'язку «від серця до серця»
5. Управління гнівом
6. Реакція на критику

Конфлікти і непорозуміння можуть виникнути в кожній родині або команді. Їх важливо і потрібно обговорювати, і вирішувати. ННК чудово працює як у спілкуванні з дітьми та близькими, так і на лінії фронту, в школах, лікарнях, організаціях в більш ніж 70 країнах світу. 

Детальніше про метод Ненасильницької Комунікації читайте за посиланням: http://nvc.empatia.pro

* Про ННК
Ненасильницька Комунікація (ННК) – це метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття і потреби кожної людини та задовольнити їх. 
З ННК ми навчаємося емоційній компенетності - чути наші власні найглибші потреби та потреби інших, а також ідентифікувати і чітко формулювати те, що «живе в нас». Через наголошення на уважному вислуховуванні – як самих себе так і інших – ННК стимулює повагу, уважність, емпатію та породжує взаємне бажання давати від серця. 

** Про Еву Рамбалу
Ева Рамбала (Угорщина) – офіційний тренер Міжнародного центру з Ненасильницької Комунікації (CNVC), яка має понад 20 років досвіду роботи тренером з Ненасильницької Комунікації та ефективних комунікацій. Ева є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу, працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.


13 Жовтня 2018

10:00 - 18:00

Київ, вул. Івана Мазепи, 1 (ст.м. "Арсенальна"), приміщення ГС "Освіторія"

https://www.facebook.com/events/462649304163633/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події