МК з Писанкарства: секрети старовинної техніки розпису

Освіта Нова 13 Квітня 2017 Київ 475

Виготовлення писанок – одна з найдавніших традицій українського народу. До того ж, вважається, що старовинні традиції писанкарства найкраще збереглися саме в Україні!
Раніше писанки слугували своєрідним «зверненням» до сил природи. Наприклад, прохання про гарний врожай або побажання здоров`я для родини були закодовані у малюнках, які наносились на писанці.

Адже це не просто малюнки – це набагато більше. Кожен візерунок, символ, орнамент має своє значення. Поєднання кольорів на писанці також несе певний зміст.

Традиційно писанки асоціюються зі святом Великодня. Втім, раніше писанки робили, починаючи з Різдва – і аж до свята Трійці. До того ж, для кожного свята були характерні особливі поєднання символів та кольорів.

Писанкарство – це справжнє мистецтво, але за бажання оволодіти ним може кожен охочий. Під час нашого майстер-класу ви познайомитеся з технікою виготовлення писанки, дізнаєтесь значення символів та кольорів, а також почуєте секрети, як надовго зберегти власноруч виготовлене маленьке диво.

Ведуча майстер-класу – Анастасія Бажинова, психолог та арт-терапевт, з 2011 року займається розписом писанок – і з задоволенням ділиться своїми вміннями та порадами з однодумцями.

Тривалість майстер-класу – 2-2,5 години. Приходити можна разом з дітьми (від 4 років), але звертаємо увагу: учасники майстер-класу працюють із свічками, тож мамам необхідно буде самостійно стежити за безпекою своєї дитини.
Вартість квитка – 200 грн. (мама+дитина розписують одну писанку), додатково 100 грн., якщо кожен розписує писанку окремо.

Зверніть увагу: ціни дійсні до 13 квітня, у день івенту вартість квитків 250 та 150 грн. відповідно.

Реєстрація за тел.: 093018-78-39 (Оксана) або на сайті: http://www.zelenka.kiev.ua/events/

Оплачені бети не підлягають поверненню. Однак, ви завзжди можете подарувати свій білет друзям та близьким, повідомивши про це нас завчасно.


Організатор: ZELENKA - коворкінг з дітьми

13 Квітня 2017

11:00 - 13:30

м. Київ, вул. Ярославiв Вал, 11/1

http://www.zelenka.kiev.ua/zel_events/mk-z-pysankarstva-sekrety-starovynnoyi-tehniky-rozpysu/1492081200/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


ZELENKA - коворкінг з дітьми

м.Київ, вул. Ярославів Вал 11/1

+38(093) 379-4141

http://www.zelenka.kiev.ua/

https://www.facebook.com/coworkingzelenka/

Написати повідомлення