МК: Розпис імбирного печива до Великодня

Освіта Нова 12 Квітня 2017 Київ 1203

Всіх-всіх-всіх запрошуємо на захоплюючий передсвятковий майстер-клас із розпису медово-імбирного печива від справжньої чарівниці-художниці Марина Гриценко. Ви дізнаєтесь про кондитерські таємниці та види розпису різними орнаментами. Отримаєте море позитивних емоцій та вражень.

Майстер-клас проводитиме майстер своєї справи, професіонал. Ви самі в цьому переконаєтесь!
Марина Гриценко закінчила державні курси підвищення кваліфікації за професією кондитер, далі були курси у Даші Рокитної (навряд чи хто її не знає); курси “Робота з айсінгом” у Анастасії Ситдикової; курси по Євротортикам та десертам у Олени Чуприної; курси по цукровій флористиці у Олени Уйшаг; курси торт-машина у Тетяни Мелентьєвої; курси оформлення тортів в малазійській техніці у Олени Орлової; оформлення торту веганським кремом у Оксани Чайки; макарони у Лілії Коваль і тд. І багато-багато практики.
Одним словом- майстер!

Для кого: для дітей (віком від 3 років) та дорослих.
Тривалість: 2 години.

Вартість: 250 грн за одного дорослого та дитину (сюди входить 3 великих печива, матеріали, кава, чай, послуги модератора дитячих ігор при потребі) + 100 грн за кожного наступного члена родини (у вартість входить так само 3 великих печива, матеріали, кава, чай).

Кількість місць всього 10, тому поспішіть зареєструватись за тел: 093-018-78-39 (Оксана) або на сайті: http://www.zelenka.kiev.ua/events/

До зустрічі!


Організатор: ZELENKA - коворкінг з дітьми

12 Квітня 2017

11:00 - 13:00

м. Київ, вул. Ярославiв Вал, 11/1

http://www.zelenka.kiev.ua/zel_events/mk-rozpys-imbyrnogo-pechyva-do-velykodnya/1491994800/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


ZELENKA - коворкінг з дітьми

м.Київ, вул. Ярославів Вал 11/1

+38(093) 379-4141

http://www.zelenka.kiev.ua/

https://www.facebook.com/coworkingzelenka/

Написати повідомлення
Дописи