Фетрова прикраса для маленьких принцес (майстер-клас)

Освіта Нова 11 Березня 2017 Львів 320

Ну що ж весна іде маленькими кроками до нас, потрібно її зустрічати.

Думаємо, що красиві прикраси будуть гарно пасувати маленьким красуням у весняний день на прогулянці.

Що ми будемо робити?Пов'язку для волосся прикрашатимемо квітками з фетру, кожна квітка буде унікальна, адже Ви самі будете її створювати.Вік дітей: від 4-х років і до 10 років.

Обов'язково потрібна реєстрація, адже кількість місць обмежена.Вартість участі 95 грн

Якщо Ви хочете зареєструватись у Вас є дві можливості:

  1. Також тут є гугл форма - (після її заповнення, ми Вам зателефонуємо і підтвердимо реєстрацію протягом 3-4 годин) - http://bit.ly/registration_children
  2. Записатись можна за телефоном - +38 (099) 326 54 25

Наша майстриня - АндріянаАндріяна - 29 років і моє захоплення - це скрапбукінг, яке завітало до мене з появою на світ мого синочка.Саме тоді мені захотілося створити альбомчик для фотографій для нього і познайомилася з цим незвичним словом. Спочатку це були листівки та альбоми, потім блокноти, яких я уже й не злічу у своєму списку (їх напевно більше 300) та інші паперові штучки.Тепер мій син Максимчик (5 років) активно мені допомагає і створює свої шедеври. Як добре, що можна відпочивати за улюбленою справою, викладати на папері своє натхнення та стан душі! Крім скрапового захоплення я люблю шити дитячий одяг для дівчаток, іграшки, різноманітний декор та творити прикраси на волосся з фетру.Одним словом, я постійно вчуся новому, хочу творити навколо себе красу і дарувати іншим радість.

Запрошуємо Вас та Ваших діток на майстер - клас!


11 Березня 2017

12:00 - 13:00

Львів, вул. Антоновича, 132a

https://2event.com/uk/events/811350

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.


Події