ФАБРИКА КАРАМЕЛІ. Майстер-клас для дітей з виготовлення льодяників

Освіта Нова 17 Червня 2017 Київ 294

Ах! К-а-р-а-м-е-л-і !!! І слово ж яке солоденьке! Якщо ми запитаємо у дорослих людей, що ж їм згадується, коли ми говоримо про їхнє дитинство, то напевно почуємо відповідь про солодощі та іграшки.
Ми дорослішаємо, наші іграшки стають більш дорослими, але все наше життя від дитинства до старості нас супроводжують цукерки :)

Друзі, поспішаємо запросити вас на «фабрику карамельок»! Це не просто майстер-клас, це дивовижна і захоплююча подорож в радість!
Тож починаймо. На кожній кухні є власні правила, чи не так?
Є вони і на "Фабриці карамелі". Перед початком майстер-класа потрібно вдягнути не тільки фартухи, але й спеціальні рукавиці, які захистять руки під час роботи з гарячою карамеллю.


Потім почнеться цікавий майстер-клас, де ми дізнаємось про всі таємниці виготовлення цукерок. Дізнаємось з чого варять карамель, побачимо як вона вихолоняє і набирає той чи інший колір, а коли трохи застигне і стане як пластилін - почнеться найцікавіше - ми готуватимемо цукерки.
 

Знайки прийматимуть участь у всьому ланцюжку виготовлення льодяників. Ми зробимо карамельні палички з квітами всередині, поріжемо їх на маленькі цукерочки і розкладемо в баночки. Після виготовлення маленьких карамельок ми будемо створювати власний солодкий шедевр "Льодяник на паличці"! :)

Запрошуємо вас в чарівний світ солодощів!


Організатор: Клуб активних батьків "Знайка"

17 Червня 2017

11:00

Київ, вул. Урлівська 11 а, 1 під`їзд, вхід з двору, карамельна LOL&POP

http://www.znaika-club.com.ua/master-class1383737423/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Клуб активних батьків "Знайка"

Киев, Подол улица Межигорская, 54 офис 17 (код на двери "17")

+380 (095) 919 0203

+380 (067) 547 2637

http://www.znaika-club.com.ua/text/our_add...

https://www.facebook.com/znaika.com.ua


Події