Дитяча програма фестивалю «Книжковий арсенал»

Освіта Нова 30 Травня 2018 Київ 470

В останні роки світ стрімко змінюється: винаходять нові технології, інформаційним перенасиченням нікого не здивуєш, а наше життя майже неможливо порівняти з життям наших предків. Уже не працюють перевірені роками рецепти «як правильно жити», «як вчитись» і «що читати». А що ж далі? А «Далі буде!» — спеціальна тема цьогорічної Дитячої програми.

Розмірковуючи над майбуттям, ми зокрема шукаємо відповіді, які книжки були з нами вчора, є сьогодні й будуть завтра? Вічні теми, художні засоби, які промовлять крізь часи. Можливо, це книжки, які пам’ятаємо з дитинства: батьки їх читали вголос, розглядаючи разом із дітьми ілюстрації, вигадуючи «свої» продовження відомих історій? Можливо, це книжки, які близькі батькам і їхнім дітям сьогодні, які допомагають долати непорозуміння між поколіннями, роблять цей багатогранний та непростий світ трохи зрозумілішим? Це книжки, які наші діти візьмуть із собою й у завтрашній день, — підґрунтя для дорослішання, для пошуку свого місця у мінливому світі.

Кураторка Дитячої програми Yuliia Kozlovets

Генеральний партнер Дитячої програми - ЛакіБукс.
ЛакіБукс - благодійний проект з видавництва та безкоштовного поширення науково-популярної україномовної літератури для підлітків. Спільна ініціатива БФ "Я Майбутнє України та IT-компанії Lucky Labs.


30 Травня 2018 - 03 Червня 2018

14:00 - 22:00

вул. Лаврська 10-12, Київ, Україна, 01010

https://www.facebook.com/events/200848480642259/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Події