ДОПОМОГА У ВИБОРІ ПРОФЕСІЇ START-UP

Освіта Нова 23 Липня 2018 Київ 222

Про табір

Денний міський літній табір для підлітків "Shamrock Camp" - занурення в актуальні професії під час літніх канікул. Ці професії актуальні зараз і, згідно з дослідженням Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна, будуть затребувані через 10 - 15 років в нашій країні та в Європі.

Літній табір "Shamrock Camp" для майбутніх професіоналів в Києві:

  • Зустрічі з експертами;
  • Ігровий формат;
  • Екскурсії;
  • Проектна робота.

Батьки,

Зараз саме час придивитися до професії, щоб усвідомлено вибрати ВНЗ. Ви краще будете розуміти, чого хоче ваша дитина. А значить, зможете зорієнтуватися, на які дисципліни робити упор, чи запрошувати репетиторів та яких.

Shamrock Camp - це невеличкий екскурс у доросле життя для дітей. Ваша дитина почне відчувати свою відповідальність за власне майбутнє. Вона приміряє на себе популярні професії. Якщо вона вчиться не так добре, як хотілося б, табір дасть їй бачення майбутнього та мотивацію. Табір підходить для всіх дітей. Хто вже розуміє, чим буде займатися - подивиться на обрану спеціальність «без прикрас». А тих, хто поки не визначився - табір підштовхне задуматися над майбутнім.

Програма  START-UP

Розвиток підприємницьких навичок

Протягом цієї зміни кожен зможе потренувати свої лідерські навички, навички роботи в команді, презентації власної ідеї, та навички публічного виступу. На сім днів кожен стане підприємцем, та пройде весь шлях реалізації проекту від розробки до  отримання прибутку.

ЗМІНА "START-UP"  - 4 000 грн. акційна ціна до 15 червня

23.07-29.07

Обіди  - 60 - 85 грн.

Для бронювання місця - передоплата 1000 грн. та остаточна сума за тиждень до зміни.  


Організатор: Shamrock Camp

23 Липня 2018 - 29 Липня 2018

10:00 - 18:00

Київ, вул. Б. Хмельницького, 57

http://lito.shamrock.in.ua/

Залишити відгук

0/2000 символів використано

Якщо ви зареєстрований користувач і хочете додати коментар то вам потрібно увійти, або ви можете додати коментар нижче анонімно.

Shamrock Camp

м.Київ, проспект Лобановського 6 А, офіс 145

(044) 227-23-19

(050) 246-76-97

http://shamrock.in.ua/

https://www.facebook.com/ShamrockCamp/


Події