На кого розрахований цей курс:
Власники приватних дитячих садочків, шкіл, студій розвитку, які прагнуть організувати якісну систему управління фінансами та готові вчитися і працювати над цим питанням.
Структура курсу
2 тренінгових заняття оф-лайн формату та 5 практичних завдань для самостійного виконання
Презентація з матеріалами до тренінгових занять (важливі питання, які потребують подальшого опрацювання та/або особливої уваги), робочий зошит із описанням теоретичної складової питань, практичні (розрахункові приклади), корисні лінки та місце для нотаток.
1. Як це управляти фінансами:
a. Що для цього необхідно знати;
b. Що для цього необхідно зробити;
c. Як це зробити;
d. Хто має це зробити.
2. Базові поняття про фінанси та фінансову звітність:
a. Активи, власний капітал та зобов’язання бізнесу;
b. Доходи, витрати, прибуток бізнесу;
c. Рух коштів в бізнесі;
d. Ефективність, результативність;
3. Облік, облікова інформація та облікова система:
a. Для чого потрібен облік;
b. Облікова інформація: від формування до використання;
c. Що таке облікова система: різновиди облікових систем, необхідні вимоги до них, важливі нюанси в роботі.
4. Регламентована звітність та податки:
a. Що таке регламентована звітність: що це, хто має її робити і чому це варто робити правильно;
b. Податки: які, скільки, коли;
c. Яку систему оподаткування обрати: принципові відмінності, нюанси, які варті уваги;
d. Відповідальність за порушення встановлених правил зі сплати податків;
5. Перші підсумки та підготовка до самостійної роботи.
Базові фінансові поняття, розрахунок простих фінансових показників
Практичний приклад та покрокове розв’язання
Завдання: за наведеним матеріалом виправити помилки у запропонованому варіанті розв’язання, проаналізувати причини помилок та обґрунтувати власне рішення.
Аналіз фінансової звітності
Завдання: прочитати наведений приклад фінансової звітності з урахуванням отриманої інформації на тренінгу та зробити висновки щодо якості управлінських рішень, які привели до таких результатів та запропонувати власні напрямки подальшого розвитку подій.
Облікова інформація та інформаційна база даних
Завдання: із запропонованих варіантів обрати той, що є прикладом бази даних, продумати та побудувати приклад власної бази даних із урахуванням знань, отриманих на тренінгу.
Податки
Завдання: за наведеними даними обрати систему оподаткування, яка буде оптимальною та обґрунтувати власне рішення, вказати які фактори визначили саме такий вибір.
Творче завдання: скласти перелік запитань до свого бухгалтера (відповідального за ведення обліку, уявного бухгалтера), які вам допоможуть зрозуміти фінансовий стан вашого бізнесу.
На вибір учасників ми можемо це зробити на прикладі роботи дитячого закладу одного з учасників або спікер запропонує реальну збірну модель (на прикладах інших закладів без розкриття конфіденційної інформації).
Важливо!
Курс розрахований практичне відпрацювання теоретичного матеріалу, який учасники отримають на тренінговому занятті. Це є необхідною умовою для засвоєння матеріалу та подальшої роботи в групі на тренінговому занятті № 2. Учасники, які не будуть самостійно працювати не зможуть бути ефективними в подальшій роботі.
Підчас виконання завдань учасники зможуть задавати питання спікеру в онлайн-чаті а також будуть отримувати індивідуальний лист оцінювання за кожним завданням.
За виконання кожного практичного завдання учасникам будуть нараховуватися бали за певними погодженими правилами. В підсумку, після виконання всіх завдань, буде сформовано рейтинг, перші 2 учасника із максимальною кількістю балів отримають на вибір: безкоштовну консультацію з фінансів тривалістю півтори години в форматі скайпу або консультації із виїздом спікера тривалістю 2 години зв знижкою 50% (стандартна вартість 1500 грн., вартість зі знижкою 750 грн.)
Чому саме такий формат?
Власник не має все робити самостійно і фінанси не виключення. Але власник є першим зацікавленим в тому, щоб фінансова система бізнесу працювала як швейцарський годинник: точно, довго і не давала збій. Ось чому важливо розібратися принаймні в азах самостійно. Це не означає, що ви будете власноруч робити всі звіти, приймати кошти, бігати до податкової, це означає, що ви не будете путати ПДВ з ПДФО, прибуток з надходженням коштів, а ще будете розуміти про що говорить ваш бухгалтер.
Цей курс дасть відповіді на найбільш популярні питання власників-початківців та дозволить крокувати впевнено далі у вирішенні фінансових задач, проте не зробить із вас фінансового директора
Спікер: Янишена Катерина
Дати проведення практикумів: 25 січня, 8 лютого 2019 року
Час: 11.00 – 16.00 (обід: з 13.30 до 14.00)
Вартість участі: 4000 грн, при оплаті до 23 грудня – 3000 грн, до 11 січня – 3500 грн.
Адреса проведення практикуму: м. Київ, вул. Бальзака 55 б, Тренінговий центр Тотоша
Реєстрація на курс за тел. (050) 974-50-35, (067) 384-35-14 або за посиланням: https://biz.totosha.kiev.ua/2018/12/avtorskij-navchalnij-kurs-dlya-vlasnikiv-privatnih-dityachih-osvitnih-zakladiv-osnovi-upravlinnya-finansami-dlya-pochatkivtsiv/